Aktualności

ONICO nominowane do Nagród Biznesu Sportowego w kategorii Sponsor Sportu

ONICO S.A. zostało nominowane do Nagród Biznesu Sportowego, najbardziej prestiżowego wyróżnienia w branży marketingu sportowego. Nagrody te od 14 lat są przyznawane w celu uhonorowania najlepszych inicjatyw i projektów umożliwiających sportowcom osiąganie coraz lepszych wyników. Statuetki DEMES zostaną przyznane w 13 kategoriach, takich jak Sportowy Wizerunek, Sponsor Sportu czy Organizacja Sportowa. ONICO zostało nominowane w kategorii Sponsor Sportu. Dodatkowo Kapituła Statuetki wyróżniła w kategorii Wydarzenie Sportowewspieraną również przez ONICO jedną z największych imprez triathlonowych w Polsce: ONICO Iron Dragon Triathlon, która odbyła się 10 września 2017 r. w Kryspinowie.

ONICO mocno angażuje się we wsparcie różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Po raz kolejny zostało sponsorem tytularnym ONICO Gdynia Półmaraton, który odbędzie się 16 – 18 marca 2018 r. W zeszłorocznej edycji wzięło udział blisko 7 tysięcy zawodników, dzięki czemu już na stałe wpisał się on w kalendarz imprez sportowych Trójmiasta. W ostatnim czasie ONICO było także sponsorem jednej z największych imprez triathlonowych w Polsce: ONICO Iron Dragon Triathlon, która zgromadziła ponad 500 zawodników i kilka tysięcy kibiców.

ONICO wspiera także warszawską męską drużynę siatkarską ONICO Warszawa kontynuującą działalność znanego zespołu ligowego AZS Politechnika Warszawska. 2017 to rok najdynamiczniejszych zmian w klubie – przemyślana strategia biznesowa, silny i budowany konsekwentnie zespół oraz stabilny partner zapewniają ONICO Warszawa pozycję jednego z najdynamiczniej rozwijających się klubów w PlusLidze.

Oprócz ONICO w gronie wyróżnionych firm kategorii Sponsor Sportu znalazły się: 4F (OTCF), Blachy Pruszyński, Grupa AZOTY, PKO Bank Polski, Grupa LOTOS, Polski Koncern Naftowy Orlen, WIŚNIOWSKI, LOTTO TOTALIZATOR SPORTOWY, Grupa Energa, STS Zakłady Bukmacherskie, Totolotek S.A., forBET Zakłady Bukmacherskie, LVBet Zakłady Bukmacherskie, Fortuna Zakłady Bukmacherskie, Oshee Polska, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG), Polska Grupa Energetyczna (PGE), TAURON Polska Energia, Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU).

Ostatecznych zwycięzców poznamy podczas XIV Gali Sportu i Biznesu, która odbędzie się 22 marca 2018 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Fot.: Sportografia.pl

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000418005 Kapitał zakładowy w całości opłacony, w wysokości 2 000 000 zł.
Wszelkie prawa zastrzeżone