Aktualności

ONICO zwycięzcą rankingu Diamenty Forbesa 2018 w województwie mazowieckim

Pierwsze miejsce w województwie mazowieckim oraz trzecie miejsce na liście ogólnopolskiej. Dynamiczny rozwój ONICO doceniony w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2018.

Już po raz jedenasty miesięcznik Forbes wyróżnił najszybciej rosnące firmy i najlepsze przedsiębiorstwa. ONICO stanęło na czele rankingu mazowieckiego dzięki zwiększeniu swojej wartości aż o 137,37 % (z przychodami na poziomie ponad 3,1 mld zł). Spółka zajęła także trzecie miejsce w ogólnym rankingu Diamentów Forbesa, w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln zł.

W tegorocznej edycji Diamentów Forbesa aż sześć na dziesięć największych firm w Polsce zanotowało ponad 100 procent wzrostu wartości. Jak podkreślają autorzy rankingu rok 2017 nie był łatwy dla polskich firm, co odzwierciedlają m.in. wskaźniki gospodarcze. Mimo to są firmy, które potrafią się dopasować do rzeczywistości rynkowej w taki sposób, by rosnąć, i to w niebanalnym stylu.

W sumie, w zestawieniu miesięcznika Forbes znalazło się prawie 2 tys. firm.

Pełna lista tegorocznych laureatów Diamentów Forbesa – na stronie Organizatora

Zapraszamy do kontaktu

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000418005 Kapitał zakładowy w całości opłacony, w wysokości 2 000 000 zł.
Wszelkie prawa zastrzeżone